+90 531 902 0272 eposta

Kurumsal

Yazılım Hizmetleri (Kodlama)

Tamamen amacınıza hizmet edecek ve size özel tasarlanmış uygulama geliştirerek, kendinizi mevcut siteme uydurmak yerine, sitemi size uydurarak daha verimli bir sitem kurmanıza yardımcı olacak yazılımlar tasarlayalım sizin için.

Bir şeyin standart olması, onu her uygulamada kullanacaksınız anlamına gelmiyor

Douglas Crockford

Web Tasarımı Hizmetleri

Doğru kitlere ulaşmak, bulunabilir olmak, iletmek istediklerinizi; diğer ilçelere, şehirlere hatta ülkelere, farklı sosyal topluluklara, farklı demografik kitlelere, farklı yaş guruplarına ulaştırmak için dünyaya açılan pencereniz, günümüzün olmazsa olmasıdır. Bunu doğru ellerde doğru biçimde tasarlanması çok önemli.

Bir iş ya daha İYİ ya da daha KÖTÜ ye doğru ilerler.

Calvin Coolidge

Grafik Tasarım Hizmetleri

Logo, dergi, broşür, poster, reklam, ambalaj vbg. tasarım hizmetleri verirken benzerlerinin kopyası değil, size özgü olabilecek tasarımlar ile sizi daha iyi yansıtmanın en iyi yolunu bularak, tasarımlarımızı geliştiriyoruz.

Elde edilmesi güç olan her şey genellikle diğer insanlar tarafından kolaylıkla küçümsenir.

Aleksandr Puşkin

Vido Tasarım ve Kurgulama Hizmetleri

Tanıtım filmleri, reklam, klip; çekimleri, kurgulanması, tasarlanması hizmetleri ile tanıtımınızı daha etkin yapmak, sözden daha güçlü iletişim türü olan görsellikle amaca daha hızlı ulaşmanın en başarı yolu video ve fotoğraftır.

Bir şeyi fotoğraflayana kadar onu gerçekten gördüğünüzü iddia edemezsiniz

Émile Zola

Sosyal Medya Danışmanlığı

Günümüzde reklam ve tanıtımın en uygun ve en etkili şekli kuşkusuz sosyal medyadır. Bunun doğru şekilde yapılması amacınızı hizmet edecektir, buda bilgi ve birikim gerektiren bir konudur.

Markanın doğru hedef kitleye, doğru kanaldan, doğru zamanda iletişim kurmasını sağlayan yaratıcı içerik üretimi, görsel tasarım ve sosyal medya yönetimi.

Cevheri ayırt edemeyen sarraf değildir.

NEVİ